Newsletter
Akceptuję Regulamin newslettera
Klub dobrewina.pl

Nowości

 

Lubimy Was zaskakiwać, lubimy Was inspirować, lubimy spełniać Wasze życzenia. Jeśli podróż po winnicach, to tylko z Wami. Dzielimy się z Wami tym co nas samych ubogaca, nowi winiarze, nowe winnice, nowe kupaże, pasjonujące doznania.

Pamiętacie naszą regułę? Zanim pojawi się 1 nowa butelka 99 odpadnie.

 

 

Nowość

 

Monte bravo reserva

Quinta do Monte Bravo Reserva

Nowość  w dobrewina.pl wyznacza jakość. Jeśli poszukujemy czegoś nowego, to musi być co najmniej tak dobre jeśli nie lepsze od obecnych naszych wyborów. Quinta do Monte Bravo Reserva  to klasyczny kupaż doliny Douro o bardzo ciemnej barwie z fioletowymi pobłyskami. Złożony aromat, z przewagą suszonych czerwonych i czarnych owoców. Wyczuwalne suszone śliwki i owoce leśne. W ustach odnajdujemy również nuty kruchych ciasteczek, kandyzowanych owoców, suszonych fig. Całośc ubrana jest w elegancki, choć potężny garbnik, a posmak jest długi i treściwy.


"Wino arcyportugalskie, dumne, pewne siebie, megasmaczne." - jak o nim napisał Wojciech Bońkowski na portalu winicjatywa.pl - tutaj treść całego artykułu

 

 

Drogi Kliencie,

Z uwagi na wzmożony ruch u operatorów logistycznych w okresie przedświątecznym, czas dostarczenia win przy zamówieniu powyżej 40 butelek może się wydłużyć do kilku dni roboczych, za utrudnienia przepraszamy.