Aktualnie akceptujemy następujące formy płatności za zamówienie:

1. płatność elektroniczna przelewy24 - przelew błyskawiczny, lub płatność kartą (upewnij się, że możesz płacić swoją kartą w internecie). Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Pastelowa 8, 60-198 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

2. zapłata przelewem bezpośrednio na nasze konto bankowe - przelew tradycyjny lub standardowy przelew internetowy (czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas oczekiwania na wpłatę)

Ad. 1. Aby ułatwić, przyspieszyć i zapewnić bezpieczeństwo, umożliwiamy dokonanie zapłaty poprzez płatności elektroniczne obsługiwane przez przelewy24.

Przelewy24 spełniają wymagania standardów PCI Complient, McAffe Secure, jest to gwarancją, iż powierzyli Państwo realizację swoich transakcji partnerowi godnemu zaufania.

Aby uniemożliwić przechwycenie poufnych danych informacje o danych dostępu do kont bankowych są wprowadzane przez klientów wyłącznie na bezpiecznych stronach banku, system nie przechowuje również danych dotyczących kart płatniczych umożliwiające realizację transakcji bez zgody właściciela karty.

Na platformie Przelewy24 otrzymają Państwo dostęp do większości dostępnych na rynku banków. Udostępniane są tam gdzie to możliwe przygotowane przez banki mechanizmy pay-by-link, a w pozostałych przypadkach własne rozwiązanie działające na analogicznej zasadzie.

Ad. 2. Zapłata przelewem bezpośrednio na nasze konto bankowe.

Możesz zapłacić za swoje zakupy bezpośrednio na nasze konto: 36 1050 1025 1000 0090 3090 7118

Konto prowadzone jest przez ING Bank Śląski.

Właścicielem powyższego rachunku bankowego  jest Dobre Wina Sp. z o.o., z siedzibą Warszawa 02-820, ul. Wyczółki 46.

Płatności na powyższy rachunek możliwe są wyłącznie w walucie PLN.

System RabatBack!
System RabatBack!

Zbieraj punkty za zakupy, które wymienimy na bony rabatowe.

Oszczędność
Oszczędność

W ofercie mamy alkohole na każdą kieszeń. Dodatkowo za swoje zamówienie możesz otrzymać liczne rabaty.

Klub dobrewina.pl
Klub dobrewina.pl

Zawsze możesz dołączyć do naszego Klubu dobrewina.pl i czerpać korzyści z członkostwa.

Masz pytanie?
Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami, a na pewno Ci pomożemy.

+48 664 159 023

sklep@dobrewina.pl