Historia dobrewina.pl

Rodzina winna marzeń !

Prawie 30 lat doświadczeń w handlu z winem.

Bracia Peter i Jan Pulawscy wychowywali się w Danii i Szwecji, w kosmopolitycznej rodzinie. Małymi „łyczkami” uczyli się oceniać dobre wina, przy stole zastawianym częstokroć daniami, nie tylko z kuchni rodziców - z Polski i Szwecji, lecz także z wielu innych zakątków świata.

Peter swoją karierę w świecie win rozpoczął w latach 80-tych podczas studiów w Szwecji. Po przyjeździe do Kopenhagi, rozwijał i udoskonalał swoją pasję.  Wiele podróżował, odwiedzał winnice, targi winiarskie w Hiszpanii, Portugalii, Francji i w Niemczech.

W latach 90-tych Jan i Peter przeprowadzili się do Polski, gdzie prężnie rozwijali kilka przedsięwzięć importu i dystrybucji żywności wysokiej jakości. Winne marzenia zeszły na plan dalszy…

Nadszedł rok 2001 – Peter założył w Warszawie pierwszy sklep pod szyldem dobrewina.pl, potem kolejny…, i tak nazwa sieci funkcjonuje  do dzisiaj.

O nas – nasze sklepy

W dobrewina.pl mamy wino „w żyłach”. Chcemy się dzielić radością, którą dobre wino daje. W prosty, ale równocześnie magiczny sposób, wpływa ono na atmosferę małych i wielkich wydarzeń w życiu ludzi.

My tak samo - przyjaźnie, w sposób prosty, swobodnie i bez ogródek szczerze wypowiadamy opinie o winach. Podstawą jest przecież zaufanie i wiarygodność – wtedy jakość naszych win oraz nasze osobiste relacje z klientami, zapewniają o wiele więcej przyjemności i bogatych doznań.

Nasze wina - nasi dostawcy

Specjalizujemy się w winach, które są smaczne, pyszne i wyśmienite.

Dla dobrewina.pl wyjątkowo ważne jest, aby oferować tylko te, które są warte swojej ceny. Dla nas bardziej istotna jest zawartość butelki, niż co o nim napisał „świat winiarski”, jakie przyznano medale lub kto go pije.

Wciąż poszukujemy nowych win, które mają „to coś”, czego próżno poszukiwać w produktach z popularnych sieci sklepów, marketów czy dyskontów. Sprzedajemy osobiste i niezakłamane wrażenia i odczucia,  a to pomaga zapewniać naszym klientom ciekawe wina w rozsądnych cenach.

W procesie selekcji win istotna jest dla nas informacja, że do wytworzenia napoju wybrano zdrowe i dojrzałe winogrona, a winiarz ciężką pracą wraz ze swoimi enologami, w czeluściach piwnic winnic, tworzą fantastyczne  smaki,  „ukazują klasę”. Ten właśnie osobisty kontakt powoduje, że w winach jesteśmy w stanie skosztować pasji, historii i marzeń.

Dane firmy

Podmiot odpowiedzialny: Dobre Wina Sp. z o.o.
Reprezentant: Prezes Zarządu - Jan Mirosław Pulawski
Adres: 02-820 Warszawa, ul. Wyczółki 46
KRS: 0000566714
NIP: 951-239-54-14
Regon: 362025991
Sąd Rejonowy: Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał: 540 000 PLN

System RabatBack!
System RabatBack!

Zbieraj punkty za zakupy, które wymienimy na bony rabatowe.

Oszczędność
Oszczędność

W ofercie mamy alkohole na każdą kieszeń. Dodatkowo za swoje zamówienie możesz otrzymać liczne rabaty.

Klub dobrewina.pl
Klub dobrewina.pl

Zawsze możesz dołączyć do naszego Klubu dobrewina.pl i czerpać korzyści z członkostwa.

Masz pytanie?
Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami, a na pewno Ci pomożemy.

+48 664 159 023

sklep@dobrewina.pl