Banner do zmian_3.png

Winiarskie imprezy prywatne

Zapraszamy Was oraz Waszych przyjaciół, rodzinę lub członków nieformalnego klubu winiarskiego na niezapomniane wieczory degustacyjne. Nasza oferta obejmuje prywatne warsztaty winiarskie, które dostosowujemy do Waszych indywidualnych potrzeb i życzeń.

Marzycie o romantycznej i ekskluzywnej degustacji dla zakochanej pary? Podczas takiej wyjątkowej chwili poznacie zmysłowość poszczególnych rodzajów win, które zestawimy z dobranymi, rozpieszczającymi smakołykami.

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z winem, czy jesteście doświadczonymi koneserami, zapewniamy Wam idealnie dopasowaną degustację, uwzględniając Wasz poziom doświadczenia i wiedzy na temat wina. Podczas degustacji opowiemy o każdym winie, zagłębimy się w różne odmiany szczepów winorośli, producentów, roczniki, klimat, charakterystykę regionów winiarskich, a także omówimy sposób uprawy oraz techniki winifikacji. Udzielimy również sugestii dotyczących potraw, które najlepiej będą pasować do konkretnych win.

To Wasza degustacja, więc możecie sami określić jej zakres i rodzaj, bądź zainspirować się naszymi propozycjami. Jednak to nie wszystko. Podczas warsztatów nauczymy Was, jak profesjonalnie analizować wrażenia, które wino nam daje. Będziemy omawiać pełnię, kwasowość, aromaty, bukiet, nuty smakowe oraz stopień rozwoju wina. Ta fachowa wiedza pomoże Wam w przyszłości samodzielnie wybierać nowe wina bez trudu.

Naszą klimatyczną warsztatowanię znajdziecie w odrestaurowanej, 100-letniej stajni na ul. Wyczółki 46 w Warszawie, między Wyścigami Konnymi a lotniskiem Okęcie. Pomieszczenie pozwoli nam przyjąć siedząco do 11 osób lub na stojąco do 18 osób. Po degustacji będziecie mieli możliwość zakupienia ulubionych win w naszym sklepie stacjonarnym, który znajduje się tuż obok, w atrakcyjnych cenach.

Jeśli wolicie, możemy również przyjechać do dowolnie wskazanego przez Was miejsca. Idealna liczba uczestników na degustację to od 8 do 24 osób, ale posiadamy także doświadczenie w obsłudze większych imprez, takich jak gale, konferencje czy biznes mixery.
Doświadczenia z naszych degustacji pozostają długo w pamięci uczestników, a nasza pasja do wina pozwala nam zapewnić Wam niezapomnianą przygodę z tą szlachetną sztuką.


degustacja wina_peterMASZ PYTANIA?   

KONTAKT
tel: 664 170 315

e-mail: warsztaty@dobrewina.pl

System RabatBack!
System RabatBack!

Zbieraj punkty za zakupy, które wymienimy na bony rabatowe.

Oszczędność
Oszczędność

W ofercie mamy alkohole na każdą kieszeń. Dodatkowo za swoje zamówienie możesz otrzymać liczne rabaty.

Klub dobrewina.pl
Klub dobrewina.pl

Zawsze możesz dołączyć do naszego Klubu dobrewina.pl i czerpać korzyści z członkostwa.

Masz pytanie?
Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami, a na pewno Ci pomożemy.

+48 664 159 023

sklep@dobrewina.pl