Baner_głowny.png

Warsztaty winiarskie dobrewina.pl, są przeznaczone dla miłośników wina, koneserów i prawdziwych pasjonatów dobrego smaku... życia. To doskonała propozycja na integracje firmowe, spotkania biznesowe, uroczystości rodzinne, czy kameralne wieczory w gronie przyjaciół. Zapraszamy do fascynującego świata win – zobacz, co przygotowaliśmy i wybierz program odpowiedni dla Ciebie!
!-2.png

ABC Wina

Odkryj świat wina! Dowiedz się, jak je się wytwarza i gdzie się uprawia. Naucz się sztuki degustacji, rozpoznawania smaku i zapachu. Dowiedz się, jak łączyć wino z potrawami. Przyjdź i ciesz się niezwykłymi chwilami w towarzystwie tego zmysłowego napoju!

Warsztaty Tajniki Wina

Tajniki Wina

Odkryj fascynujący świat wina! Dowiedz się, czym to jest i jak je się wytwarza. Poznaj historię i tajniki uprawy winorośli. Naucz się sztuki degustacji i savoir-vivre związanych z winem. Rozpoznawaj smak i zapach wina, łącz go z potrawami. Pozbądź się tajemnic etykiet na butelkach.

!4.png

Światowe klasyki

Odkryj wino: produkcja, uprawa, historia, savoir vivre, smak i zapach, łączenie z potrawami, słownictwo aromatyczne, czytanie etykiet, tajniki produkcji, wpływ pochodzenia i gleby, systemy apelacyjne i regiony winiarskie. Dołącz do nas i ciesz się tym zmysłowym napojem!CO NAS WYRÓŻNIA?


Warsztaty ABC wina

Miejsce:

Stajnia Wina

Warsztaty ABC wina

Języki:

polski, angielski, duński, szwedzki

Pasja i doświadczenie

Pasja i doświadczenie:

ponad 40 lat zdobywania wiedzy i praktykowania


LICZBY MÓWIA O NAS

Dobrewina.pl to nie tylko wiedza, ale i doświadczenie wytrawnego negocjanta win. To rodzinna pasja, w której wychowany został założyciel marki, to tysiące stron literatury naukowej, to spotkania z producentami win z całego świata, aż wreszcie szkolenia, warsztaty i wieczory degustacyjne dla najbardziej wymagających klientów.


!-2.png
Warsztaty Tajniki Wina
!4.png


Peter Pulawski

NASZ EKSPERT

Peter wychowywał się w Danii i Szwecji, w kosmopolitycznej rodzinie, zafascynowanej kulturą i tradycją winiarstwa. Małymi „łyczkami uczył się oceniać dobre wina, przy stole zastawionym wykwintnymi daniami regionalnymi nie tylko z Polski i Szwecji krajów jego rodziców – ale także wielu zakątków całego świata. Swoje dojrzałe życie związał na stałe z Polską, gdzie wychował wspaniałych, dorosłych już dziś synów.

degustacja wina_peterMASZ PYTANIA?   

OPINIE KLIENTÓW


!-2.png
Warsztaty Tajniki Wina
!4.png
KONTAKT
tel: 664 170 315

e-mail: warsztaty@dobrewina.pl

System RabatBack!
System RabatBack!

Zbieraj punkty za zakupy, które wymienimy na bony rabatowe.

Oszczędność
Oszczędność

W ofercie mamy alkohole na każdą kieszeń. Dodatkowo za swoje zamówienie możesz otrzymać liczne rabaty.

Klub dobrewina.pl
Klub dobrewina.pl

Zawsze możesz dołączyć do naszego Klubu dobrewina.pl i czerpać korzyści z członkostwa.

Masz pytanie?
Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami, a na pewno Ci pomożemy.

+48 664 159 023

sklep@dobrewina.pl

Zarządzaj plikami cookies